Işık dolgusunun iki formu vardır.

IŞIK DOLGUSU I
Cilde ışığı yansıtma kapasitesini geri kazandırmak için mezoterapi ve dolgu teknikleri kullanılarak yapılan en son konseptir. 3 hafta aralıklı 3 seansla daha kalıcı olan bir uygulamadır. Birinci enjeksiyondan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar.

Ciltte hali hazırda mevcut olan doğal içeriklerin özel seleksiyonu (8 amino asit,3 antioksidan ve 3 mineral le vitamin) ve hiyalüronik asit bazlı özel formüldür. Cildin antioksidan koruması ve alt derinin tekrar yoğunlaştırılması için özel bir biçimde cilde verilir.

Kullanıldığı alanlar;
Gözaltı morluklarının ve çöküntüsünün giderilmesi
Boyunda lifting etkisi yaratılması
Dekolte de çizgilerin ve lekelerin yok edilmesi
Yüzdeki ince çizgilerin giderilmesi (özellikle dudak üstü çizgilerinin)
Cildin su tutma kapasitesini artırarak nem düzeyini yükseltir ve
   kollajen üretimini uyarır
Cilt renginde açılma ve lekelerde azalma sağlamak
Güneşin zararlı etkilerini azaltmak

IŞIK DOLGUSU II
Göz altı ışık dolgusu göz çevresinin gençleştirilmesi,göz altı çukurları,morluk ve halkalanmanın giderilmesi için kullanılır. Özel yapısı sayesinde ödem ve şişlik oluşturmaz. Işık dolgusu içeriğinde bulunan protein, vitamin, aminoasit, ve antioksidanlar sayesinde göz çevresinde ki cildi yeniden yapılandırır. Böylelikle göz altı,çukurları ,kırışıklıklar ve morluklar kaybolur. Etki süresi 12-18 aydır. Uygulama ince uçlu iğne ya da kanüllerle cilt altına enjekte edilerek yapılır. Uygulama sonrasında şişlik,kızarıklık olmadan günlük hayata devam edilir.


 

<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.