Cilt mutlaka korunması gereken ve en çok yıpranan organdır. Gün boyu maruz kaldığı güneş ışınları, ısı değişiklikleri, hormonlu gıdalar ve dengesiz beslenme, sigara ve hatta uygun olmayan cilt bakım ürünlerinin kullanımına karşı korunmalıdır.

Zamanla oluşan kırışıklıklar, renk değişimleri, gevşeme ve sarkmayı uygun bir cilt bakım programı ile beraber her gün yapılan düzenli bakım uygulamalarıyla birlikte düzeltmek mümkündür .

1.5 saat süren uygulamada önce cilt, uygun temizleme sütü ile temizlenir ve peeling yapılır. Buhar verilerek siyah noktalar, akne ve yağ kistleri temizlenir.

Cildin ihtiyacına göre onarıcı ve nem verici serum ve maskelerle bakım tamamlanır.


<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.