PRP Platelet açısından zengin olmakla birlikte, dokuların onarım sürecini hızlandıracak olan yüzde yüz saf büyüme faktörleri ve kendi kök hücrelerinizi yüksek oranda içerir. Doğuştan yaşa ve travmaya bağlı doku yıpranması, zafiyeti sonucu oluşan düzensizliklerin tedavisinde kullanılan güvenli tıbbi bir yöntemdir.

Sağlıklı bir deri, düzgün bir cilt ,güçlü ve uzun ömürlü saçlara sahip olmak için ya da yanık ve yara tedavisinde kişinin kendi kanında bulunan bu onarıcı, yeniden yapılandırıcı hücreler kullanılır. Dokunun onarımı dolayısıyla cildin gençleştirilmesi sağılanır.Uygulama altı haftada bir olmak üzere toplam üç seans önerilir.


Ayrıca neme ihtiyaç duyan ciltlerde de yüksek nitelikli hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş PRP kitleri de mevcuttur. Cellular Matrix olarak ta bilinen kit ile tek bir seansta bile sonuç alınır. Hem derin hem yüzeyel dokuların onarımı ile cilt gerçek ışığını yansıtır.

FDA,CE Medical Device Class 2B onaylarına sahip, etkinlik ve güvenilirlikleri yetkili otoritelerce onaylanmış ürünlerdir.
 

<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.