Kırışıklık,yüz toparlama,akne skarları gibi gençleştirme uygulamalarında; cilt altı dokusunun azalan ve gevşeyen desteği, teknolojik uygulamalarla yeniden yapılandırılmaktadır.

Bu uygulamalara verilecek cevabın kalitesi cilt altı dokularımızdan kaynaklanır. Gençleştirme ve leke tedavisi yapılan cildimizin sağlıklı iyileşmeye ve sağlıklı yapılanmaya uygun doygunlukta olması gerekir.

Bunun için de yaşlanmaya neden olan DNA hasarlarının onarılması ve iyileşmeyi destekleyecek yapıtaşlarının cilt altındaki rezervlerinin artırılması gerekir. İleri teknoloji kullanarak yapılan uygulamalar ile; cilt altını uyandırıp yeniden ve daha güçlü bir yapılanma amacıyla kontrollü tıbbi uyaran verilmektedir.

Devamında oluşan iyileşme sürecinde ise cildimizi kendi başına bırakmayıp sonuçların daha belirgin ve kalıcı olması için PLUS EFFECT uygulanmalıdır. PLUS EFFECT ile hem yaşlanmaya neden olan DNA hasarlarının onarımı, hem de daha güzel iyileşme için daha kaliteli ve bol miktarda kollajen üretimi hedeflenir. Daha bol ve kaliteli kollajen üretebilmek için de dışarıdan kollajenin yapıtaşları verilmelidir.

Bu amaçla kondroitin sülfat, glukozamin, ester C vitamin ve seramidler içeren “YeniNesil” cilt bakım ürünü olan PLUS EFFECT medikal estetik uygulamalarla birleştirilir.<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.