Güneşin zararlı etkilerinin oluşturduğu cilt bozuklukları, sivilce izleri ve yaşlanma cildinizin görüntüsünü etkileyen önemli faktörlerdir. Günümüzde bu şikayetlerin giderilmesinde en sık kullanılan yöntemlerden biri "Kimyasal Peeling" yöntemidir. Kimyasal peeling genellikle kimyasal özellikte tahrip edici bir madde kullanılarak, derinin katlarının planlı bir şekilde soyulmasıdır.

Pek çok deri problemi, ölü hücrelerin cildi kalın ve cansız hale getirmesiyle ilişkilidir. Yada direkt olarak bu sebepten kaynaklanmaktadır. Uygulanan Anti- aging peeling işlemi ile, bu gereksiz hücrelerin kaldırılarak, alttaki taze ve hasarsız - genç  cildin açığa çıkartılması, böylelikle alttaki taze cildin yapılanması ve inşası sağlanır.

Yeni cildin aktive edilmesi ile sağlıklı, gergin ve dolgun bir görünüm kazanılır. Cildin nemi artırılır ve kolajen yapısı güçlendirilerek çizgiler azaltılır.

Uygulama esnasında batma veya yanma olabilir. Uygulama süresi ve sayısı kişinin problemine, cilt tipine ve kullanılan ürüne bağlı olarak  değişmekle birlikte 3-4 hafta ara ile 4-5 seans önerilir .


<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.