Oxyjet cryo bakımı anti-aging, anti-pigmentasyon ve anti-akne bakımlarının yapılabildiği %98 saflıktaki basınçlı oksijen ve özel ürünlerin; cildi 10C ‘ye kadar soğutarak, cildin altına indirilmesini sağlayan bir tedavidir.

Soğuk basıncın ciltte sıkılaştırıcı ve stimulasyonu arttırıcı etkisi vardır. Ödem giderme ve inflamasyonu azaltma amacı ile çok çeşitli cilt tedavilerinde kullanılmaktadır. Konsantre oksijenin ciltte oluşturacağı canlandırıcı etki ile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiş ‘’özel içeriğe sahip bakım kitleri’’ nin olumlu etkisi ile ciltte mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır. Tüm yüz özellikle göz ve dudak çevresi, boyun ve dekolteye etkili uygulamalar yapmanın mümkün olduğu bu sistem sayesinde cildinizin nem oranı ve kalitesi %100 artar.

Cryo Oksijen Bakımının Etkileri:
Kırışıklıkları doldurur
Pigment/leke sorununun çözümünde etkilidir.
Cildin kalitesini arttırır.
Cildin nem miktarını arttırır.
Cildin hücre üretimini, kan ve lenf dolaşımını hızlandırır.
Soğuk oksijenin olumlu etkisi ile ciltte lifting etkisi meydana getirir.
Ciltte hassasiyete bağlı oluşmuş kızarıklıkları yok eder.
Dermis tabakasını uyararak kollajen üretimini uyarır.
Sigara kullanımı sonucunda matlaşan cildi canlandırır.
Cilde sağlıklı,parlak,mükemmel bir görünüm kazandırır.

<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.