Mikroroller üzerinde 540 adet çelik iğne bulanan silindirik bir aparattır. Bu iğneler sorunlu bölgeye uygulandığında ciltte mikro kanallar açarak vücudun kendini yenileme sürecini başlatır ve kolajen üretimini uyarır.Açılan milyonlarca mikro deliklerden içeriye cildin ihtiyacı olan büyüme faktörü, peptit, antioksidan içeren serumların verilmesiyle anti-aging etki yaratır.

Bu işlem sırasında iğnelerin ciltte oluşturduğu mikro delikciklerden salgılanan büyüme faktörleri, hyaloronik asit ve bunun gibi maddeler cildin yeniden yapılandırır.

Cildin doğal onarma mekanizmalarını tetiklediği için güvenilir bir yöntemdir.

Cilt yenileme, lifting ve elastikiyet kaybı
Leke ve pigmentasyon tedavilerinde
Akne izleri ve geniş porlu cildin düzeltilmesinde
Saç kaybı ve saç derisi tedavilerinde kullanılır.

<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.