Tıbbi araştırma sonuçlarına göre mikro akım, hücre üzerinde etki yaparak cildin kolajen ve elastin üretimini artırır, cildi yapılandırır, protein sentezini artırır, suyun cildin üst katmanlarına yükselmesini sağlayarak sodyum potasyum dengesini düzenler, cilt kuruluğunu engeller.

Bütün bu işlemler cildin konjoktıv dokusunun daha verimli çalışmasını  gerçekleştirerek ilk seanstan itibaren kırışıklıkların azalmasında, gevşemiş cildin toparlanmasında gözle görülür sonuçlar alınmasını sağlar. Haftada 2-3 seans olmak üzere 10-12 seans uygulama önerilir.

Ayda 1 kez yapılan tekrarlarla etkisi 2 yıl sürer.

Etkileri
Cildin tonusunu artırır çene ovalini düzeltir.
Gevşemiş yanak kaslarını toparlayarak elmacık kemiklerinin
    belirginleşmesini sağlar.
Boyun ve dekoltedeki çizgileri azaltır.
Alın, göz çevresi ve dudak üstünde kasların kasılması ile
    oluşan kırışıklıkları azaltır.
Kaşlarda ki düşüklüğü giderip lifting etkisi ile kaş kaldırır.


<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.