Kalıcı makyaj, yada mikro-pigment uygulaması steril, tek kullanımlık iğne ve malzemelerle doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin (epidermis) hemen altına verilmesidir.

Kaşlarda ki asimetrilerin ve şekil bozukluklarının giderilmesi, kaş uçlarının lifting etkisi yaratacak şekilde kaldırılması, kaşların kalınlaştırılması, seyrelmiş kaşların dolgunlaştırılması ve kişinin yüz şekline göre kaşın yeniden şekillendirilmesi amaçlanır.

Renkler kişinin saç rengi ve ten tonuna göre hazırlanır. Çalışma kıl çizimi ya da kıl aralarındaki boşlukların doldurulması şeklinde olabilir.

Dudaklardaki asimetri ve şekil bozukluklarının giderilmesi, ince dudakların daha dolgun gösterilmesi, dudak çevresine kontur çizilmesi ve dudak içinin renklendirilmesi sağlanır.

Gözleri daha belirgin, kirpikleri daha yoğun göstermek amacı ile üst ve alt kirpik dibine nokta tekniği ya da çizgi ile daha güzel ve etkileyici bir görüntü kazandırmak amacı ile yapılır.


<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.