Derin Radyo Frekans sıstemi, çok kaynaklı, faz-kontrollü radyo frekans enerjisinin dünya da ilk kez birarada kullanıldığı, benzersiz bir sistemdir. Yenilikçi teknolojilerin kullanıldığı bu çok özel sistem ile hem yüz de, hem vücutta etkili ve güvenli uygulamalar yapmak mümkün olmaktadır. Sahip olduğu çok fonksiyonlu sistemi ve uygulamaya özel seçilebilen farklı başlık alternatifleri ile kişiye özel, ihtiyaca yönelik bakımlar yapabilme  şansı sunmaktadır. 

Body Contouring başlığı ile karın, kalça, baldırlar gibi daha geniş vücut bölgelerinde selülit, şekillendirme, sıkılaştırma ve dolaşımın düzenlenmesine yönelik uygulamalar yapmaya olanak tanımaktadır.

Face&Body Tightening başlığı, yüz de ve vücutta kullanılabilir. Ciltte gevşeme,sarkmanın olduğu daha küçük alanlara özel olarak tasarlanmıştır. Boyun,kollar,dizler, peri-umbilical vb.

Facial Tightening başlığı ile de kırışıklıkların ve sarkmaların yoğun olduğu yüz,boyun, özellikle alın,şakaklar,yanaklar ve çene altı bölgelerine uygulama yapılabilmektedir.

Fractional Skin Resurfacing başlığı ise fraksiyonel amaçlı cilt uygulamaları için idealdir. Yüz ve vücutta ki kırışıklıklar, hiper pigmentasyon vakaları, yara vb.izlerin giderilmesine yönelik uygulamalar için idealdir. 

Kırışıklık, cilt sarkmaları, fraksiyonel cilt yenileme uygulamaları ve vücut şekillendirmeye yönelik etkili çözümler
Tüm cilt tiplerine uygun uygulama alternatifleri.
Kişiye özel ayarlanabilir parametreler.
Güvenli, yan etkisiz.
Hemen görülen etkiler.
Uzun süre kalıcı sonuçlar.


<<< YASAL UYARI >>>
Web sitemizde bulunan tüm içerik yazı ve görseller yalnız bilgilendirme amaçlıdır. • Bu bilgiler genel olup şahsa uygunluğu garanti edilmez. Görsellerdeki kişiler herhangi bir hasta
veya sağlık personelini temsil etmez. Yapılan tüm uygulamaların sonuçları kişilerin vücut tipi ve kişinin şikayet ettiği sorunun derecesine göredeğişkenlik gösterebilir. Talep edilen tüm tedavi
uygulama sonuçlarının olumlu veya olumsuz olacağını kurumumuz garanti etmez. Lütfen hekim danışmanlığı almadan hiçbir girişimde bulunmayınız.